Splavy

Pokiaľ si chcete ušetriť starosti s organizáciou splavu, zorganizujeme pre Vás splavy (poldenné až 7-denné) predovšetkým na riekach Malý Dunaj, Morava, Mošonský Dunaj a Dunaj (staré koryto aj ramená) vrátane stanovenia trasy, zabezpečenia dovozu a odvozu lodí, služieb inštruktora vodnej turistiky, prípadne ďalších služieb (ubytovanie, stravovanie, iné outdoorové aktivity) podľa Vášho želania.

Ubytovanie je prevažne v táboriskách priamo pri rieke, ale ak by ste mali záujem o ubytovanie v penzióne, apartmáne alebo hoteli, vieme Vám ho zabezpečiť. Taktiež vieme pre Vás zabezpečiť ubytovanie v chatkách na posteliach.

Stravovanie: Pri skupinách na požiadanie zabezpečíme prípravu a  dovoz teplého jedla. Tiež na požiadanie dopredu zabezpečíme prípravu jedál pre skupiny v stravovacích zariadeniach pri rieke.

Doprava účastníkov :  Presnú kalkuláciu nami zabezpečovanej dopravy Vám zašleme po zadaní počtu osôb a miesta nalodenia resp. vylodenia. cca 0,50-0,70/EUR/km (počíta sa cesta tam aj späť). V prípade, ak účastníci splavu sa na splav dopravia vlastnými autami, je možný odvoz vodičov na miesto nalodenia, resp. na parkovisko pred skladom člnov, odkiaľ vodiči dôjdu autami pre ostatných účastníkov splavu. Odporúčame Vám z hľadiska finančného a organizačného dopravu vlastnými autami. Najväčšia výhoda je najmä tá, že je možné sa operatívne dohodnúť (aj posledný deň splavu doobeda) – kde vlastne chcete končiť splav, a tým pádom, kde mame dôjsť pre člny a Vašich vodičov.

Sprievodný program: Popri splave Vám ponúkame široké možnosti obohatenia programu splavu o outdoorové aktivity ( otvoriť link) ako paintball, lukostreľba, zábavné hry, športy, kúpanie, golf, jazda na koni a iné.

Termíny splavov: dohodou

Zľava z ceny splavov: skupiny,  študenti, ISIC, EURO<26 , zľava na splavy počas pracovných dní.

Vodná turistika je aktívny oddych v prírode. Vodná turistika, alebo splavy riek v našej réžii sú určené pre širokú verejnosť. Do tajov vodnej turistiky Vás podrobne zasvätíme pred začiatkom každého splavu a poskytneme Vám inštruktáž.

Spoločnosť organizuje splavovanie slovenských riek pre kolektívy ale i pre individuálnu turistiku.

Pozývame Vás do našej neustále sa rozrastajúcej vodáckej rodiny.

Všeobecné obchodné podmienky pri organizovaných splavoch